قصد ثبت کردن چه چیزی را دارید ؟

درباره آدرس

موتور جستجوی آدرس با به همراه داشتن بزرگترین دایرکتوری کسب و کار و خدمات به شما این امکان را می دهد، هر آنچه در ارتباط با گردش، فرهنگ و هنر، رویدادها، مکان های مختلف و انواع اطلاعات شهری که در نظرتان می آید را به راحت ترین شکل جستجو کنید و در سریعترین زمان ممکن، بهترين نتیجه را حاصل نماييد. اين موتور جستجوگر در بالاي تمام صفحات سايت قرار دارد و از دو قسمت "عبارت جستجو" که شامل نام مکان به همراه زمینه فعالیت  و محدوده جغرافیایی مورد نظر باشد، تشکیل شده است.

در حالت پیش فرض، محدوده جغرافیایی به صورت خودکار بر روی شهر شما تعیین می شود، اما می توانید آن را تغییر دهید و هر نقطه ای از ایران را که می خواهید انتخاب کنید تا نتیجه جستجوی شما بر روی نقشه نمایش داده شود.

 

نقشه

در کنار موتور جستجو، با کلیک بر روی دكمه "ذره بین" می توانید اطلاعات مورد نیازتان را بر روی نقشه ببینید. نقشه آدرس امکانات مختلف و گستره ای را برای سهولت استفاده شما فراهم کرده است.


آدرس مجموعه ایی از هشت آیتم می  باشد كه به شرح زیر است:
بهترین های آدرس
تازه ها
تخفیف ها
چی؟کجا؟چرا؟
فستیوال عکس
تا حالا اینجا بودین؟
قرعه کشی
سفرهای من

هر كدام از بخش هاي اين مجموعه هشتگانه، امکانات متعدد و بسیار مفید و جذابی را در اختیار کاربران آدرس قرار می دهد.

 

بهترین های آدرس

در اين بخش می توان به مجموعه ایی بزرگ بالغ بر هفتصد هزار کسب و کار منتخب شهری که براساس امکانات و رتبه بندی، از سوی ساير كاربران بر گزيده شده اند دسترسی پیدا کرد و از كيفيت كسب و كار مورد نظر اطمينان حاصل نمود. 

 

تازه ها

اين بخش شامل مجموعه اي از مراكز  تازه تاسيس و يا  آن دسته از كسب و كارهايي است كه تازه به مجموعه آدرس پيوسته اند. بازديد از اين بخش به كاربر اين امكان را مي دهد تا از تازه ترین کسب و کارها و خدمات شهر خود از جمله رستوران ها, کافی شاپ ها مراکز تفریحی و... مطلع شود.

 

تخفیف ها

اطلاع از انواع تخفیف ها از جمله تخفیف بر روی خرید کالا و یا هرگونه خدمات تفریحی سیاحتی و گردشگری از طريق اين بخش امكان پذير است.
كاربران ميتوانند به دو طريق از امكانات مربوط به تخفيفات بهره مند شوند:
 ١-آگاه شدن از میزان تخفیف، بازه زمانی و موقیعت مکانی کسب و کار ارائه دهنده تخفيف. 
٢-دریافت کد تخفیف از آدرس با انتخاب گزینه ی دریافت کد.

 

چی؟ کجا؟ چرا؟

در اين بخش می توان به مجموعه ایی بزرگ از رویداد های گوناگون از جمله تمامي جشنواره ها، کنسرت ها, تأترها, فيلم هاي در حال اكران و ساير مناسبت های فرهنگی تفریحی و مذهبی دسترسی يافت و از آنها بهره مند شد.

 

فستیوال عکس

با ورود  به اين بخش كاربر وارد مسابقه ی هفتگی فستیوال عکس می شود و می تواند در مسابقات هفتگی عکس آدرس شرکت کرده و با گرفتن بیشترین امتیاز از سایر کاربران، موفق به دریافت جایزه نفيس هفته شود.

 

تا حالا اینجا بودین

این بخش شامل آشنایی کاربر با کسب و کار محبوب هفته می باشد و صاحب کسب و کار می تواند از مزیت تبلیغاتی آدرس بهره مند شوند.

 

قرعه کشی آدرس

کابر با ورود به اين بخش می تواند  با دریافت کد مورد نظر از قسمت دریافت کد،  در قرعه کشی بزرگ آدرس شرکت کرده و شانس خود را بيازمايد. پس از انجام قرعه کشی در زمان مشخص اعداد مورد نظر معرفی و با فرد برنده برای دریافت جایزه تماس گرفته مي شود و با رضايت وي، اسم و تصویر برنده ی خوش اقبال در بخش قرعه كشي و ساير شبكه هاي اجتماعي آدرس ثبت خواهد شد.

 

سفرهای من

با ورود به  اين بخش کاربر می تواند تجربیات ایرانگردی و رستوران گردی خود در اقصي نقاط ایران را با ساير آدرسی های عزیز به اشتراک بگذارد و همچنین در مسابقه ی تجربه ی برتر سفرهای من شرکت کرده و به قید قرعه از جوایز نفیس بهره مند شود

Address UI