قصد ثبت کردن چه چیزی را دارید ؟

تبلیغات خود را به ما بسپارید

صاحبان کسب و کار

تمام اشخاص حقیقی و حقوقی که دارای کسب و کاری هستند و به طور مستقیم و یا حتی غیرمستقیم به مردم خدمات ارائه می‌نمايند، به عنوان مخاطبان بسیار مهم آدرس به حساب می‌آیند. مهم نیست این افراد یا شرکت‌ها چقدر تجربه ويادر بازار فعاليت داشته اند،مهم این است که با خدمات خود به نوعي موجب كمك رساني به مردم ميشوند، بنابراين «آدرس» خود را موظف به معرفی آنها و خدماتشان به کاربران عادی سایت می‌داند. از اين روي، اگر یک دفتر خدمات  کوچک در یک شهرستان هستید، یا یک فروشگاه بزرگ در کلان‌شهر دارید، و یا اینکه رستوران معتبری هستید که مردم با غذاهایتان خاطره دارند یا یک گالری هنری تازه‌تاسیس مي باشيد، می‌توانید روی «آدرس» حساب کنید و از امکانات متنوعی که در اختیارتان می‌گذارد استفاده کنید تا بیشتر دیده شوید و مردم بیشتر شما را بشناسند.

 

مزیت مجموعه «آدرس» برای صاحبان کسب‌وکار

آدرس مجموعه اي است از سايت و اپليكيشن هاي ويژه، كه توسط شبكه هاي اجتماعي اش مي توانید چه در سطح ملي و چه بين المللي خودتان را به طیف وسیعی از مخاطبان  معرفی کنید. براي اين كار کافی است بعد از ثبت نام، به ما اعلام کنید که صاحب کسب‌و‌کاري هستید که قابلیت معرفی شدن در سرویسهای تحت پوشش ما نظير: رستوران، گالری، سینما، فروشگاه و ... را دارد، ویا اگر آن‌قدرشناخته شده هستيد که قبلا در «آدرس» ثبت شده ايد، اين امكان را خواهيد داشت كه صفحه کسب‌و‌کارتان را اداره كنيد، عکس‌العمل مخاطبانتان را بسنجید و برای جذب مخاطب ‌های بیشتر از امکانات متنوع سایت استفاده کنید.

می‌توانید با ابزارهای مختلفی که مجموعه «آدرس» در اختیارتان می‌گذارد، با مشتری‌ها و مخاطبين سایت و اپلیکیشین ارتباط برقرار کنید.بدون شك بعد از مدتی شما هم به این نتیجه خواهيد رسيد که «آدرس» بهترین ابزار برای معرفی شما و خدماتتان به مشتریان واقعی است. پس زمان را از دست ندهید.

 

محصولات و بنر تبلیغاتی

برای بهتر و بیشتر دیده شدن و ارتقائ کسب و کار خود حتما روی مجموعه «آدرس» حساب کنید!

ساده‌ترین امكاني که آدرس در اختیار کسب‌و کارها قرار می‌دهد، بنرهای تبلیغاتی سایت و اپلیکیشن هستند. با توجه به اينكه مجموعه آدرس بزرگترین و مجهزترین مجموعه کسب و کار و هزاران مخاطب از سراسر ایران را داراست، تبليغ در صفحات اجتماعي آدرس در ديده شدن هر چه بيشتر شما و برگزيده شدن توسط مخاطبان، بسيار موثر خواهد بود.

بخش‌های مختلف «آدرس» قابلیت قراردادن بنرهای مختلف،در  اندازه‌ها و مكان هاي  متفاوتی را دارند که به بهتر و بیشتر دیده شدن کسب‌و‌کارها کمک مي نمايند . هرکسی، حتي اگر كسب و كارخود را در آدرس ثبت نكرده باشد، می‌تواند از این بنرها استفاده کند.

قیمت بنرهای «آدرس» متنوع است تا هرکسی با هر بودجه‌ای بتواند امکان تبلیغ در سایت، اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی آدرس را داشته باشد.
 

هدفمند و به روز برای کسب‌وکار خود تبلیغ کنید

صاحبان کسب‌وکار در وبسایت و اپلیکیشن «آدرس» می‌توانند از ویژگی‌هایی منحصر به فرد آن برای معرفی بهتر خود استفاده نمایند:


صفحه مخصوص کسب‌وکار خود را در اینترنت داشته باشید.

اطلاعات تماس خود و ویژگی‌های کسب‌وکارتان را در صفحه ویژه خود، در اختيار كاربران قرار دهيد.

جدیدترین رویداد‌های مربوط به کسب‌وکارتان را، اعم از حراج، افتتاحیه، نمایشگاه و … را به اطلاع مخاطبان برسانید.

مشتریان محلی خود را به راحتی پیدا کنید.

کسب ‌و کار خود را به کاربران حاضر در محدوده مكاني خود، معرفی کنید.

با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و از نظرات و پیشنهادات آنها با خبر شوید.

رقبای خود را در محدوده جغرافيايي  کسب‌وکارتان و یا هر مکان دیگری پیدا کرده و بشناسید.

مشتریانی که در وبسایت و اپلیکیشین «آدرس» کسب‌ و کارهای مشابه شما را جستجو می‌کنند بیابید و ویژگی‌های خود را به آنها معرفی کنید.

از موثرترین روش تبلیغاتی شناخته شده در جهان برای کسب‌وکارهای خرد و محلی، بدون پرداخت هيچ هزينه اي استفاده كنيد.

Address UI